Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

!!! Celkové výsledky mezi 17. a 32. místem neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno v Drnovicích, protože dle OUL o celkovém pořadí od 17. místa níže rozhoduje čas v kvalifikaci a ne čas v nepostupovém pavouku !!!

Startovka

Pořadí Družstvo 1. kolo 2. kolo Výsledný
1 Kobeřice Ohniváci A 18,09 29,66 18,09
2 Hostěrádky-Rešov A 20,90 23,88 20,90
3 Luleč Broučci 27,03 21,31 21,31
4 Kanice A 22,89 33,25 22,89
5 Dražovice 1 23,17 25,66 23,17
6 Drnovice 5B 43,62 24,11 24,11
7 Šaratice 25,63 41,23 25,63
8 Hlubočany 1 25,75 27,12 25,75
9 Kobeřice Ohniváci B 43,25 27,08 27,08
10 Ivanovice na Hané 1 44,20 27,73 27,73
11 Brno - Útěchov 27,75 47,02 27,75
12 Hostěrádky-Rešov B 37,71 28,42 28,42
13 Studnice 61,55 29,50 29,50
14 Dražovice 4 30,38 60,01 30,38
15 Kobeřice Ohniváci C 31,71 31,14 31,14
16 Milešovice 1 52,04 33,20 33,20
17 Kobylnice 1 34,44 43,70 34,44
18 Hrušovany u Brna 38,73 50,32 38,73
19 Drnovice (BK) 1 53,34 39,15 39,15
20 Drnovice 6A 46,07 39,26 39,26
21 Bosonohy 62,45 41,76 41,76
22 Drnovice 5A 52,75 42,10 42,10
23 Hlubočany 2 68,29 43,10 43,10
24 Milešovice 2 80,74 50,39 50,39
25 Drnovice (BK) 4 77,30 52,55 52,55
26 Drnovice (BK) 2 54,63 53,20 53,20
27 Drnovice (BK) 3 55,86 53,81 53,81
28 Drnovice 6B 65,47 56,31 56,31
29 Račice B 57,63 56,89 56,89
30 Dražovice 2 58,60 66,78 58,60
31 Bohdalice 61,37 XXX 61,37
32 Hodějice 1 61,58 66,55 61,58
33 Dražovice 3 69,24 64,59 64,59
34 Kanice B 69,03 67,73 67,73
35 Krásensko 80,24 68,20 68,20
36 Brankovice B 72,25 70,09 70,09
37 Brankovice A 77,16 70,58 70,58
38 Račice A 82,03 74,57 74,57
39 Kobylnice 2 80,89 76,06 76,06
40 Blučina 76,68 82,33 76,68
41 Kobylnice 3 79,09 128,69 79,09
42 Hodějice 3 124,87 80,42 80,42
43 Dražovice 5 82,28 80,83 80,83
44 Hodějice 2 92,87 87,18 87,18
45 Heršpice 104,43 97,27 97,27
46 Moravské Málkovice XXX 102,36 102,36
47 Viničné Šumice 116,11 122,66 116,11

 

Nej 16

Pořadí Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo Body
1 Kobeřice Ohniváci A 18,83 19,82   2
16 Milešovice 1 42,26 41,69   0
           
2 Hostěrádky-Rešov A 17,86 19,49   2
15 Kobeřice Ohniváci C 31,30 57,46   0
           
3 Luleč Broučci 30,94 25,43   2
14 Dražovice 4 41,03 74,62   0
           
4 Kanice A 21,81 25,66   2
13 Studnice 44,08 51,34   0
           
5 Dražovice 1 45,88 20,69 40,56 1
12 Hostěrádky-Rešov B 23,46 51,86 23,55 2
           
6 Drnovice 5B 27,99 25,29   2
11 Brno - Útěchov 32,51 25,86   0
           
7 Šaratice XXX XXX   0
10 Ivanovice na Hané 1 51,53 54,66   2
           
8 Hlubočany 1 22,91 52,03 23,99 2
9 Kobeřice Ohniváci B 32,48 34,21 34,66 1

!!! Družstvo Šaratic bylo diskvalifikováno, protože jeden člen družstva spadal věkem do kat. starší !!!

 

Nej 8

Pořadí Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo Výsledný
1 Hostěrádky-Rešov A 21,17 20,63   2
8 Ivanovice na Hané 1 50,26 51,48   0
           
2 Kobeřice Ohniváci A 18,25 32,07 21,28 2
7 Luleč Broučci 24,46 23,25 23,38 1
           
3 Kanice A 44,96 34,97   0
6 Drnovice 5B 21,45 33,46   2
           
4 Hlubočany 1 24,63 25,02   0
5 Hostěrádky-Rešov B 23,79 24,43   2

 

Nej 4

Poř. Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo body
1 Kobeřice Ohniváci A 53,93 50,96   0
4 Hostěrádky-Rešov B 45,46 30,34   2
           
2 Hostěrádky-Rešov A 30,99 23,28   2
3 Drnovice 5B 50,05 38,92   0

 

O 3. místo

Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo body
Kobeřice Ohniváci A 43,47 47,53 29,55 1
Drnovice 5B 45,97 23,12 28,54 2

 

Finále

Družstvo 1. kolo 2. kolo 3. kolo body
Hostěrádky-Rešov B 56,79 64,69   0
Hostěrádky-Rešov A 21,38 19,92   2

 

Celkové pořadí

Pořadí Družstvo BODY
1 Hostěrádky-Rešov A 20
2 Hostěrádky-Rešov B 19
3 Drnovice 5B 18
4 Kobeřice Ohniváci A 17
5 Luleč Broučci 16
6 Hlubočany 1 15
7 Kanice A 14
8 Ivanovice na Hané 1 13
9 Dražovice 1 12
10 Brno - Útěchov 11
11 Kobeřice Ohniváci C 10
12 Kobeřice Ohniváci B 9
13 Dražovice 4 8
14 Milešovice 1 7
15 Studnice 6
16 Šaratice 5
17 Kobylnice 1 4
18 Hrušovany u Brna 3
19 Drnovice (BK) 1 2
20 Drnovice 6A 1
21 Bosonohy 0
22 Drnovice 5A 0
23 Hlubočany 2 0
24 Milešovice 2 0
25 Drnovice (BK) 4 0
26 Drnovice (BK) 2 0
27 Drnovice (BK) 3 0
28 Drnovice 6B 0
29 Račice B 0
30 Dražovice 2 0
31 Bohdalice 0
32 Hodějice 1 0
33 Dražovice 3 0
34 Kanice B 0
35 Krásensko 0
36 Brankovice B 0
37 Brankovice A 0
38 Račice A 0
39 Kobylnice 2 0
40 Blučina 0
41 Kobylnice 3 0
42 Hodějice 3 0
43 Dražovice 5 0
44 Hodějice 2 0
45 Heršpice 0
46 Moravské Málkovice 0
47 Viničné Šumice 0